Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Kontakt - Infolinia

61 626 20 15

Tanie loty Gdańsk (GDN) - Goteborg (GSE) od 129,00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, Polska PL
Przylot do:
Goteborg, Szwecja SE

Lotnisko wylotu:

Gdańsk - Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Goteborg City Airport (GSE)

Data Wylotu - Przylotu

Chcąc dostać się do Szwecji warto skorzystać z oferty tanich linii lotniczych Wizzair, które oferują bezpośrednie połączenia z Gdańska do Goteborga (GSE). Jest to średnich rozmiarów lotnisko, oddalone 17 km na północny zachód od centrum miasta, położone na wyspie Hisingen. Współpracuje głównie z tanimi linami. Atrakcyjne połączenia z Gdańska do Goteborga lotnicze Wizzair oferuje w okresie wiosna – lato 2017 trzy razy w tygodniu; we wtorki, czwartki oraz soboty w godzinach 12:00-13:15. Loty powrotne na trasie Goteborg - Gdańsk także trzy razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota) w godzinach 13:50-15:05. Skorzystaj z naszej strony i zarezerwuj bilet lotniczy na trasie Gdańsk - Goteborg – Gdańsk.

Tanie bilety lotnicze do Goteborga
Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Lot Warszawa - Goteborg   od 2017-03-06 do 2017-10-23     99.00
Loty na trasie Gdańsk - Goteborg
Wylot
Czas podróży: 10h 10m / 1 przesiadka
2017-05-11 06:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-11 16:45 Göteborg (GOT)
1
LO 3828
2017-05-11 06:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-11 07:35 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1505
2017-05-11 15:10 Warszawa (WAW)
2017-05-11 16:45 Göteborg (GOT)
W6
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Göteborg (GOT)
Gdańsk (GDN)
Przykładowe połączenie
Cena: 188 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka
2017-05-11 09:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-11 16:45 Göteborg (GOT)
1
LO 3832
2017-05-11 09:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-11 10:50 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1505
2017-05-11 15:10 Warszawa (WAW)
2017-05-11 16:45 Göteborg (GOT)
W6
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Göteborg (GOT)
Gdańsk (GDN)
Przykładowe połączenie
Cena: 265 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka
2017-05-11 23:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-12 08:50 Göteborg (GOT)
1
SK 786
2017-05-11 23:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-12 00:35 Sztokholm (ARN)
SK
2
DY 4071
2017-05-12 07:55 Sztokholm (ARN)
2017-05-12 08:50 Göteborg (GOT)
DY
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Göteborg (GOT)
Gdańsk (GDN)
Przykładowe połączenie
Cena: 331 PLN
www.gdanskgoteborg.pl Lot Gdańsk Goteborg - Współpraca: Bilety do Goteborg - dostarcza serwis Infoloty.pl